Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 65 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5990EU
- Saadavus: 5
-
577€
Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 65 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 165 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1630.00 mm |
| Gross height (mm) | 985.00 mm |
| Gross weight | 21.16 kg |
| Gross width (mm) | 141.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 19.16 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | QLED TV A Pro 2026 |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: xiaomi qled tv a pro 2026 65 smart tv google tv 4k uhd, ela5990eu, xiaomi, telerid





